Про встановлення сонячних енергетичних станцій

7 листопада 2018 року щ 16.00 год в приміщенні Поздимирської сільської ради за адресою:

вул.Потічна, 5 в с.Поздимир Радехівського району Львівської області, відбудуться громадські слухання щодо обговорення "Детального плану території щодо відведення земельної ділянки в оренду для встановлення сонячних енергетичних станцій на території Поздимирської сільської ради в урочищі "Загурчина" (за межами населеного пункту).

Замовник проекту:" ВЕС"Поздимир №2"

Розробник проекту: ПрАТ ПВНДКТІ "Укрзахіденергопроект"

Підстава розроблення містобудівної документації: Рішення №27-22/VІІ від 30.08.2018 року сесії Поздимирської сільської ради

Розпорядження голови Радехівської РДА № 374 від 22.10.2018 року