ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВИВЧЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ІНІЦІЮВАННЯ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Відповідно до статті Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад",  до Поздимирської сільської ради надійшла пропозиція від Радехівського міського голови щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

З метою отримання від членів громади пропозицій і зауважень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до Розпорядження №10 від 15 червня 2018 року Поздимирського сільського голови, проводиться громадське обговорення.

На громадське обговорення виноситься пропозиція Радехівського міського голови щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

Перелік територіальних громад, яким пропонується об’єднання, із зазначенням відповідних населених пунктів:

• Радехівська міська рада (м.Радехів, с.Кути);
  • Бишівська сільська рада (с.Бишів, Забава,Ордів, Торки,);
  • Вузлівська сільська рада ( с. Вузлове, Бабичі, Нестаничі, Раковище, Шайноги);
  • Дмитрівська сільська рада (с. Дмитрів);
  • Корчинська сільська рада ( с. Корчин, Волиця Гоголів, Радванці);
  • Кривецька сільська рада (с. Криве);
  • Нововитківська сільська рада (с. Новий Витків);
  • Оглядівська сільська рада (с. Оглядів, Монастирок-Оглядівський, Гута-Скляна, Опліцько, Дубини);
  • Павлівська сільська рада (с. Павлів);
  • Пиратинська сільська рада (с. Пиратин);
  • Поздимирська сільська рада (с. Поздимир);
  • Половецька сільська рада (с. Полове, Йосипівка);
  • Розжалівська сільська рада (с. Розжалів, Андріївка);
  • Синьківська сільська рада (с.Синьків);
  • Середпільцівська сільська рада (с. Середпільці, Мукані);
  • Стоянівська сільська рада (с. Стоянів,   Збоївська);
  • Сушнівська сільська рада (с. Сушно, Тоболів, Обортів);
  • Станинська сільська рада (с. Станин);
  • Тетевчицька сільська рада (с. Тетевчиці, Сабанівка);
  • Яструбичівська сільська рада (с. Яструбичі);

Найменування адміністративного центру об’єднаної територіальної громади:  місто Радехів.

Найменування об’єднаної територіальної громади: Радехівська міська об’єднана територіальна громада.

Організатор громадського обговорення: робоча група з підготовки та проведення громадського обговорення (голова робочої групи – Лещишин Наталія Григорівна, секретар сільської ради)

Громадське обговорення зазначеної пропозиції триватиме по  16 липня 2018 року.

Під час громадського обговорення можуть подаватися пропозиції (зауваження) в письмовій чи усній формі до Поздимирської сільської ради за адресою: вул.Потічна, 5, село Поздимир Радехівського району Львівської області (за телефонами 72-4-15, особисто, поштою або надсилаються на електронну пошту: pozdymyr.rada@ukr.net) із зазначенням прізвища, імені, по батькові (назви юридичної особи, громадської організації) та місця проживання фізичної особи (місцезнаходження юридичної особи, громадської організації), яка їх подає.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Зустріч з громадськістю cела Поздимир із обговорення зазначеної пропозиції відбудеться 16 липня 2018 року о 16-00 год. в приміщенні Поздимирської сільської ради по вул. Потічна, 5

Після завершення громадського обговорення, узагальнені пропозиції (зауваження), що надійшли під час громадського обговорення, будуть подані Поздимирській сільській раді для врахування при прийнятті рішення  щодо добровільного об’єднання територіальних громад.